UITSLAGEN
 Home NIEUWS LINKS FOTO'S Marathonestafette ACHTERGRONDINFO                                     

LOOPGROEP BLIXEMSNEL 

bullet Nieuwsbrief
bullet REKOEFENINGEN
bullet TRAININGSSCHEMA'S
bulletMARATHONESTAFETTE
bulletUITSLAGEN
bulletTRAILRUNNING
bullet BLESSURE ABC
bulletLEDENPAGINA
bulletLINKS
bulletROUTES
bulletFOTO's
bulletARTIKELEN
bulletGROEPREGELS/TIPS

Best: monitorinstelling 1152 x 864
 ONZE SPONSORS


  TRAININS..      E  
TRAININGSLOKATIE

Aanschotpark bij Opaal/Onyx

      *  *  *  *  *  *

CONTACTPERSONEN

Vincent Vloemans tel. 040 2484255  
Vincent@blixemsnel.nl

      *  *  *  *  *  *

KLEDINGSPONSORS

BASKUUL accountants & belastingadviseurs




  UITSLAGEN 2020hier (2019hier2018hier, 2017hier, 2016hier, 2015hier, 2014hier, 2013hier, 2012 hier)
bullet 10 jaar Marathon van Eindhoven tot heden en overige uitslagen t/m 2011 (lopersfoto-overzicht 2010, 2009, 2008).
bullet Uitslagen 10 minutenloop (laatste van dec 2008)
bullet Uitslagen 2 en 2,5 kilometerloop
bullet Overige uitslagen: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 en 2006
bullet Rangorde van 10-, 15-, 21-, 42- en ULTRA+TRAIL km-tijden vanaf eind 2003 tot heden (tijdens je lidmaatschap)

CLUBKAMPIOENSCHAP 2020 (halve marathon)
Clubkampioenschap 2020
voorlopig dames  -40jr
Clubkampioenschap 2020
voorlopig heren -40jr
   1  Deborah van Os
            (Valkenswaard, 1:42:39)
   1  Hans Smetsers
               (Valkenswaard, 1:39:10)
   2  Sanne Havermans
            (Valkenswaard, 1:56:52)
   2  Geert Hubert
               (Egmond, 1:48:53)
   3  Renée Buist
            (Valkenswaard, 1:56:56)
   3  

Clubkampioenschap 2020
voorlopig dames  40-45jr
Clubkampioenschap 2020
voorlopig heren 40-45jr
   1  Daniëlle van Mol
            (Valkenswaard, 1:56:53)
   1  Bart van Loon
               (Egmond, 1:37:14)
   2     2  
   3     3  

Clubkampioenschap 2020
voorlopig dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2020
voorlopig heren 45-50jr
   1      1  Rachid el Waffaoui
                 (Valkenswaard, 1:32:52)
   2      2  Maarten van Kampen
                 (Valkenswaard, 1:42:38)
   3      3  Marc Claassen
                 (Egmond, 1:47:14)

Clubkampioenschap 2020
voorlopig dames 50-55jr
Clubkampioenschap 2020
voorlopig heren 50-55jr
   1  Jeanny Moonen
            (Valkenswaard, 2:05:57)
    1  Johan van Valenberge
                 (Valkenswaard, 1:31:19)
   2  Rhelinde Raats
            (Valkenswaard, 2:07:50)
    2  Sjakko Sandee
                 (Egmond, 1:32:44)
   3  Alinda Boskma
            (Egmond, 2:08:44)
    3  Harold Donkers
                 (Egmond, 1:42:14)

Clubkampioenschap 2020
voorlopig dames 55+
Clubkampioenschap 2020
voorlopig heren 55+
   1  Angèle Boleij
            (Valkenswaard, 2:00:23)
    1  Dick Schenkelaars
                 (Valkenswaard, 1:48:37)
   2  Ineke Maas
            (Egmond, 2:08:43)
    2  René Louwers
                 (Valkenswaard, 1:54:06)
   3      3   Willie Oomen
                 (Valkenswaard, 1:54:13)

Voor clubkampioenschapsjaar 2019/2020 zijn weer dezelfde halve marathons geselecteerd. Ze zijn bijna alle in onze regio Eindhoven. De halve marathons waarin je je op het begeerlijke podium kunt manoeuvreren zijn:

Valkenswaard, november
Egmond, januari
Drunen, maart
Hapert, maart (Kempenrun)
Venlo, maart
Helmond, april

Tilburg, mei
Nuenen, begin juni geen 21km meer
St. Oedenrode
, juni (Vaderdagloop)
Soerendonk/Cranendonk,  september
Eindhoven, oktober

Geldrop, eind november, TisVoorNiks (per clubjaar 2020-2021 en mits de afstand correct is)
In de wedstrijden- en uitslagenlijst zijn deze evenementen gemarkeerd met %%% en/of een afwijkende achtergrondkleur.

Draag svp je clubkleding tijdens de wedstrijden als gebaar naar de kledingsponsors en uiteraard om ons als Loopgroep Blixemsnel te manifesteren. In Eindhoven telt je tijd alleen voor het clubkampioenschap mee als je, zichtbaar, in clubkleding hebt gelopen!!

Nieuw is dat je ook actief clublid bent, zeg maar lid met een clubhart!!!! Misschien overbodig om te zeggen, maar alleen als je zeer regelmatig met je medeclubleden meetraint op één of meerdere wekelijkse clubtrainingen, dan kun je op het uiteindelijke clubkampioenschappodium terecht komen. Een en ander hebben we expliciet besproken tijdens de recente trainersvergadering in november. De essentie van lidmaatschap van Loopgroep Blixemsnel is niet dat je lid bent door de jaarlijkse lidmaatschapsbijdrage te betalen (die is namelijk nul) en maar af en toe op een training te verschijnen, maar dat je (bijna) wekelijks gezellig meedoet met medewijkgenoten/medeclubgenoten aan trainingen.

CLUBKAMPIOENSCHAP 2019 (halve marathon)


Daags na de Marathon van Eindhoven bleken ook dit jaar Deborah van Os bij de dames en Sjakko Sandee bij de heren de snelste lopers op het clubkampioenschapspodium te zijn. Gefeliciteerd.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Clubkampioenschap 2019
dames  -40jr
Clubkampioenschap 2019
heren -40jr
   1  Deborah van Os
            (Valkenswaard, 1:42:42)
   1  Sander Bohne
               (Eindhoven, 1:33:56)
   2  Renée Buist
            (Valkenswaard, 1:57:04)
   2  Hans Smetsers
               (Valkenswaard, 1:41:26)
   3  Sanne Havermans
            (Eindhoven, 2:00:27)
   3  Geert Hubert
               (Egmond, 1:47:29)

Clubkampioenschap 2019
dames  40-45jr
Clubkampioenschap 2019
heren 40-45jr
   1  Marleen van Aartrijk
            (Cranendonck, 1:55:04)
   1  Joost van Boxmeer
               (Valkenswaard, 1:27:25)
   2  Daniëlle van Mol
            (Eindhoven, 2:14:40)
   2  Bart van Loon
               (Eindhoven, 1:31:21)
   3  Sandra Klomp
            (Eindhoven, 2:25:58)
   3  Milan Babin
               (Egmond, 1:36:56)

Clubkampioenschap 2019
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2019
heren 45-50jr
   1  Claudette van Appeven
            (Eindhoven, 2:07:53)
    1  Rachid el Waffaoui
                 (Valkenswaard, 1:29:05)
   2  Rhelinde Raats
            (Eindhoven, 2:20:02)
    2  Marc Claassen
                 (Hapert, 1:37:51)
   3      3  Peter Dansen
                 (Hapert, 1:41:51)

Clubkampioenschap 2019
dames 50-55jr
Clubkampioenschap 2019
heren 50-55jr
   1  Alinda Lambregts
            (Valkenswaard, 1:56:02)
    1  Sjakko Sandee
                (Drunen, 1:24:55)
   2  Elly Heuvelmans
            (Hapert, 1:56:42)
    2  Harold Donkers
                (Sint-Oedenrode, 1:29:58)
   3  Jacqueline Schulting
            (Eindhoven, 2:19:01)
    3  Johan van Valenberg
                (Drunen, 1:36:25)

Clubkampioenschap 2019
dames 55+
Clubkampioenschap 2019
heren 55+
   1  Angèle Boleij
            (Valkenswaard, 1:57:54)
    1  Aarnout Brombacher
                 (Nuenen, 1:52:56)
   2  Anja Namink
            (Hapert, 1:59:08)
    2  Vincent Vloemans
                 (Eindhoven, 1:53:49)
   3  Annet Blommaert
            (Hapert, 2:08:06)
    3   Willie Oomen
                 (Eindhoven, 1:56:16)

Voor clubkampioenschapsjaar 2018/2019 zijn weer dezelfde halve marathons geselecteerd, maar is er ook een bijgekomen: de Halve van Egmond. Ze zijn, op de nieuwe na, alle in onze regio Eindhoven. De halve marathons waarin je je op het begeerlijke podium kunt manoeuvreren zijn:

Valkenswaard, november
Egmond, januari
Drunen, maart
Hapert, maart (Kempenrun)
Venlo, maart

Tilburg, mei (per clubjaar 2018-2019)
Nuenen, begin juni
St. Oedenrode
, juni (Vaderdagloop)
Soerendonk/Cranendonk,  september
Eindhoven, oktober
In de wedstrijden- en uitslagenlijst zijn deze evenementen gemarkeerd met %%% en/of een afwijkende achtergrondkleur.

Draag svp je clubkleding tijdens de wedstrijden als gebaar naar de kledingsponsors en uiteraard om ons als Loopgroep Blixemsnel te manifesteren. In Eindhoven telt je tijd alleen voor het clubkampioenschap mee als je, zichtbaar, in clubkleding hebt gelopen!!

Nieuw is dat je ook actief clublid bent, zeg maar lid met een clubhart!!!! Misschien overbodig om te zeggen, maar alleen als je zeer regelmatig met je medeclubleden meetraint op één of meerdere wekelijkse clubtrainingen, dan kun je op het uiteindelijke clubkampioenschappodium terecht komen. Een en ander hebben we expliciet besproken tijdens de recente trainersvergadering in november. De essentie van lidmaatschap van Loopgroep Blixemsnel is niet dat je lid bent door de jaarlijkse lidmaatschapsbijdrage te betalen (die is namelijk nul) en maar af en toe op een training te verschijnen, maar dat je (bijna) wekelijks gezellig meedoet met medewijkgenoten/medeclubgenoten aan trainingen.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CLUBKAMPIOENSCHAP 2018 (halve marathon): medaille-winnaars, gefeliciteerd

Clubkampioenen 2018: Deborah en Sjakko

De tijden die je hebt gelopen in het clubkampioenschapsjaar waarin je in een volgende leeftijdscategorie belandt, gelden in de nieuwe categorie. Het clubkampioenschapjaar loopt van ná de Marathon van Eindhoven t/m de Marathon van Eindhoven in het volgende jaar.
Clubkampioenschap 2018
dames  -40jr
Clubkampioenschap 2018
heren -40jr
   1  Deborah van Os
            (Eindhoven, 1:47:35)
   1  Geert Hubert
                (Nuenen, 1:43:21)
   2  Daniëlle van Mol
            (Eindhoven, 2:09:51)
   2  
   3  Sofie Dekker-Kampshof
            (Eindhoven, 2:19:50)
   3  

Clubkampioenschap 2018
dames  40-45jr
Clubkampioenschap 2018
heren 40-45jr
   1  Sandy de Groot
            (Egmond, 2:05:00)
   1  Joost van Boxmeer
                (Drunen, 1:26:06)
   2  Claudette van Appeven
            (Eindhoven, 2:09:08)
   2  Bart van Loon
                (St. Oedenrode, 1:26:43)
   3     3  Matthijs Verberkmoes
                (Eindhoven, 1:43:28)

Clubkampioenschap 2018
dames 45-50jr
Clubkampioenschap 2018
heren 45-50jr
   1  Elly Heuvelmans
            (Cranendonck, 2:01:11)
    1  Peter Dansen
                 (Nuenen, 1:39:24)
   2  Rhelinde Raats
            (Eindhoven, 2:16:08)
    2  Marc Claassen
                 (Hapert, 1:42:34)
   3  Miriam Meulenberg
            (Eindhoven, 2:21:18)
    3   Eric van Wensen
                 (Eindhoven, 1:47:33)

Clubkampioenschap 2018
dames 50-55jr
Clubkampioenschap 2018
heren 50-55jr
   1  Jeanny Moonen
            (Valkenswaard, 2:00:57)
    1  Sjakko Sandee
                (St. Oedenrode, 1:25:10)
   2  Alinda Lambregts
            (Eindhoven, 2:02:12)
    2  Harold Donkers
                (Cranendonck, 1:27:36)
   3  Anja Namink
            (Eindhoven, 2:08:21)
    3  Roland Heuvelmans
                (Cranendonck, 1:44:21)

Clubkampioenschap 2018
dames 55+
Clubkampioenschap 2018
heren 55+
   1  Angèle Boleij
            (Drunen, 1:58:16)
    1  Jos Vinders
                (Valkenswaard, 1:39:26)
   2  Annet Blommaert
            (Eindhoven, 2:14:12)
    2  Frank van Beers
                (Valkenswaard, 1:40:59)
   3      3  Aarnout Brombacher
                (Cranendonck, 1:44:21)

 

UITSLAGEN 2019

 

Halve van Egmond,10,5/21km, 13 jan 2019 Mastbos Trailrun, 12/23km, Breda, 26 jan 2019 Hivernal Trail, 30/11km (444/..hm), Landgraaf, 3 feb 2019 BlixemCrosch, 3/7km, Eindhoven, 17 feb 2019
1:30:36 Sjakko Sandee
1:31:44 Joost van Boxmeer
1:36:56 Milan Babin
1:41:44 Hans Kapteijns
1:43:22 Marc Claassen
1:47:29 Geert Hubert
1:55:37 Marcel Timmermans
2:16:52 Wouter Haarhuis

1:31:02 Joost van Boxmeer 23k
1:12:49 Nadia Davoudi 12k


3:36:02 Marc Claassen 30km
3:59:21 Dick Schenkelaars
. . DNF Geert Hubert
. . DNF Rob Pickhard
1:41:15 Ineke Maas 11km
1:41:16 Jacqueline Schulting

Heren, 7km:
1. Joost van Boxmeer
2. Bart van Loon
3. Jean-Paul Bierens
Dames, 7km:
1. Marleen van Aartrijk
2. Ineke Maas
3. Marie-Louise Hessels
Jongens onder 13 jaar, 3km:
1. Cas Reurings
2. Koen Maas
3. Guus Dansen en Mathe Chkhaidze
Meisjes onder 13 jaar, 3km:
1. Selena Volkers
2. Lieke Peters
3. Anoek Relou en Daphne Fütterer

Poort naar het Heuvelland Trail, 16,9km, 224hm, Beek, 6 januari 2019
1:06:22 Roland Sleegers, 10,5km
1:08:40 Yvon Aben, 10,5km
1:44:58 Marco van Hannen
Sjravele Limburg, Heerlen, 23 feb 2019, ca. 54km Rico Salvettiloop, Moergestel, 15km, 24 feb 2019 Gulbergentrail, Mierlo, 10km, 10 mrt 2019 Boundary Run, Cambridge, 42km, 10 mrt 2019
6:57:17 Jos Vinders 0:58:25 Sjakko Sandee Marleen van Aartrijk
Jeroen van Roy
4:19:40 Johan Neerhof
4:19:47 Aarnout Brombacher
4:25:10 Roland Heuvelmans
Gerwen-Nederwetttenloop, 15km, 16 mrt 2019 Kempen Run, Hapert, 21km, 17 mrt 2019 Drunense Duinenloop, 21km, 17 mrt 2019 Caubergtrail, Valkenburg, 30(29)/18/9km 594/412/225hm, 30 mrt 2019
1:19:41 Etienne Houben
1:19:51 Erik van 't Hof
1:37:51 Marc Claassen
1:41:51 Peter Dansen
1:56:09 Jeroen van Dongen
1:56:42 Elly Heuvelmans
1:58:34 Hans de Jonge
1:59:08 Anja Namink
2:05:58 Angèle Boleij
2:06:29 Sanne Havermans
2:08:06 Annet Blommaert
1:24:55 Sjakko Sandee
1:32:13 Bart van Loon
1:32:14 Joost van Boxmeer
1:36:25 Johan van Valenberg
3:13:55 Matthijs Verberkmoes 114e van 245
3:16:44 Edwin Heeger (21,5km, DNF)
3:19:13 Marcel 'Ronnie' Timmermans 134e
3:28:51 Vincent Vloemans 165e
2:19:22 Suzanne Roghair 18k
2:19:23 Ineke Maas
2:19:55 Marie-Louise Hessels
2:19:56 Jacqueline Schulting
1:08:56 Alinda Lambregts 9km
1:08:56 Yvonne Aben
1:08:56 Miriam Meulenberg
Venloop, Venlo, 21km, 31 mrt 2019 Zandvoort Circuit Run, 21km, 31 mrt 2019 Dommelloop, Eindhoven, 5/10km, 4 apr 2019 Grensloop, Reusel,16km, 6 apr 2019
1:38:32 Marc Claassen
2:07:05 Hans de Jonge
2:13:09 Wouter Haarhuis
1:36:34 Harold Donkers 0:37:20 Rob Rutjes
0:46:30 Aarnout Brombacher
0:47:12 Martin Pesa
0:47:32 Deborah van Os
0:49:22 John Hermans
0:50:42 Henk Ruiters
0:52:48 Jeroen van Roy
0:54:03 Vincent Vloemans
0:56:37 Raymond Chin
????????? René van Os DNF
0:26:11 Theo Rutjes
0:28:09 Charlotte Vrees
0:31:19 Paulien van Valderen
1:14:23 Marc Claassen
1:18:00 Marcel Timmermans
1:20:54 Peter Dansen
Marathon van Rotterdam, 42/10,5km, 7 apr 2019 Groenewoud Lente Trail, Oirschot, 23km, 14 apr 2019 Trail des Idylles, Malmedy, 24/14km, (1200/650hm), 20 apr 2019
3:03:00 Sjakko Sandee
0:43:23 Harold Donkers
Aarnout Brombacher
Angèle Boleij
Marie-Louise Hessels
3:05:29 Joost van Boxmeer 24k
2:26:32 Nadia Davoudi 14k
Hypotheker Beekloop, Eindhoven, 4/8(7,8km)/12/16km, 24 apr 2019 Wijboschloop, Wijbosch, 10km, 27 apr 2019 Koning van Spanje Trail 2019, Gulpen, 43/12km (1250/300hm), 5 mei Rhino Obstacle Run 2019, Oirschot, 10,7km, 12 mei
?: ??: ?? Willie Oomen 4km
0:40:24 Marie-Louise Hessels 8km
0:40:30 Vincent Vloemans 8km
0:40:50? Frank van Beers 8km
0:46:40 Esmee Smolders 8km
0:46:59 Robert Riedeman
0:47:05 Charlotte Vrees 8km
0:47:17 Eveline van de Zanden 8km
1:06:58 Jeroen van Roy 12km
1:07:19 Sofie Kampshof
1:10:00 Johan van Valenberg 16km

0:45:49 Marleen van Aartrijk
4:08:30 Milan Babin
4:35:03 Peter Dansen
4:35:03 Marc Claassen
4:43:07 Matthijs Verberkmoes
5:11:58 Jos Vinders
5:27:40 Rob Pickhard
DNF32k Marcel Timmermans
1:17:10 Marie-Louise Hessels
1:33:28 Kirsten van Duren
DNS Jean-Paul Bierens
1:13:30 Deborah van Os
1:13:30 Eric van Wensen
1:14:10 Etienne Houben
1:14:29 Erik van 't Hof
1:19:58 René van Os
1:27:24 Esmee Smolders
1:27:24 Charlotte Vrees
1:27:24 Jeroen van Roy
1:28:45 Robert Riedeman
Marathon van Utrecht, 42km, 12 mei 2019

3:58:40 Aarnout Brombacher

 

Leiden Marathon, 21k, 18 mei 2019

2:31:57 Wouter Haarhuis

Ketelwaldtrail 2019, Milsbeek, 17km (319hm), 19 mei Rondje Nuenen West 2019, Nuenen, 7/14km, 19 mei Vaalserbergtrail 2019, Vaals, 11/21/30/50km (440/840/1110/1670hm), 19 mei Deurne City Run 2019, 10km, 25 mei
1:33:50 Marleen van Aartrijk 7e dame van 94 Jeroen van Roy
Pui Tjan Wong

5:59:03 Jos Vinders 50k
2:47:07 Joost van Boxmeer 30k
3:01:36 Peter Dansen
3:34:49 Rob Pickhard
2:16:26 Matthijs Verberkmoes 21k
2:41:18 Marie-Louise Hessels
1:36:15 Kirsten van Duren 11k
1:36:17 Marco Nagtzaam

0:39:16 Harold Donkers
Vestingloop 2019, Den Bosch, 15km , 26 mei    
1:28:17 Claudette van Appeven    
Van Goghloop Nuenen 2019, 10/15/21km, 1 juni Vaderdaglopen 2019, Sint-Oedenrode, 21km, 16 juni Veluwezoomtrail 2019, Dieren, 20km (192hm), 22 juni Aravis trail 2019, Thônes, Frankrijk, 65/49km (4000/3100hm), 22 juni

1:34:11 Harold Donkers 21k
1:50:35 Jeroen van Dongen
1:52:56 Aarnout Brombacher

1:29:58 Harold Donkers
1:33:04 Rachid el Waffaoui
2:08:48 Marie-Louise Hessels

2:26:36 Jacqueline Schulting
2:26:36 Ineke Maas

DNF Alinda Boskma 1:49:23
DNF Miriam Meulenberg 1:49:23

12:50:57 Milan Babin 65km
13:49:14 Jos Vinders
DNF 53km Dick Schenkelaars
8:41:20 Matthijs Verberkmoes 49km
8:41:20 Peter Dansen
9:25:28 Marc Claassen
9:25:29 Marcel Timmermans
11:04:57 Vincent Vloemans
3:29:15 Peter Geurts 20km
DNS Rob Pickhard
1:20:25 Mohamed el Haddad 15k
1:20:26 Eric van Wensen
1:33:52 Yvon Aben
Trail des Fantômes 2019, La Roche-en-Ardenne, België, 33km (1530hm), 10 aug Marathonestafette Blixemsnel 2019, Eindhoven, 21km, MiniMarathon 12 minuten, 17 aug Hypotheker Beekloop, Eindhoven 4/8/12/16km, 21 aug Trail des 600 Boitheux 2019, België, 32km (1052hm), 22km (741hm), 31 aug
4:44:32 Joost van Boxmeer
4:44:32 Bart van Loon
MiniMarathon:
Maartje Peters, winnende meisje
Robin Hendriks, winnende jongen

Marathonestafette:
01:16:23 GROEP 7 B
01:17:06 GROEP 7 A
01:19:05 NEXT UP
01:19:14 Groep 7 7 6 
01:19:29 THE YOUNG ONES
01:27:27 THE OLD ONES
01:27:38 TIK UM AAAAAAN!
01:28:13 Griekse Goden
01:28:58 ELLY EN DE DRAVENDE HENGSTEN
01:29:05 ERR = Eindhoven Road Runners
01:29:50 QUATTRO FORMAGGI
01:30:20  HUGGIES
01:31:18 SPEEDY's
01:34:14 SANNE EN  DE SPRINTENDE COWBOYS
01:38:40 ANGÈLE EN DE UGH UGH INDIANEN
01:41:54 Hete Blixems
01:45:10 DE OVERBLIJVERS
01:45:58 AT TOP SPEED ll
01:45:58 RTN
01:46:40 GROEP 6b
01:50:54 AT TOP SPEED l
1:23:18 Jeroen van Roy 16km
1:03:45 Vincent Vloemans 12km
0:45:00 Esmee Smolders, 8km
0:45:57 Lotte Bogers
Robert Riedeman
Fajar Sidik
4:02:39 Milan Babin, 62e vd 143
4:18:08 Jos Vinders, 84e
4:51:09 Eric van Wensen, 127e
4:51:19 Vincent Vloemans, 128e
4:51:43 Dick Schenkelaars, 129e
3:01:47 Peter Geurts 22km
3:31:12 Erik van de Leur 22km ipv 33= DNF
Tilburg Ten Miles 2019, 16/10km, 1 sept Strabrechtse Heideloop 2019, 3,4/6,2/10km, 3 sept
1:00:30 Rob Rutjes
1:11:30 Johan van Valenberg
1:12:20 Marc Claassen
1:20:49 Geert Hubert
1:26:35 Theo Rutjes
1:33:23 Renée Buist
1:33:24 Sanne Havermans
1:33:59 Hans de Jonge
0:55:50 Ineke Maas 10km
0:56:54 Yvon Aben 10km
0:59:25 Carl Stoepker
0:52:40 Willie Oomen
Halve Marathon van Cranendonck 2019, 21km, 15 sept Freedom Run 2019, 4/8/10mijl, 15 sept Rondje Brandevoort, Helmond 2019, 21km, 22 sept Dam tot Damloop 2019, 16km, 22 sept
1:55:04 Marleen van Aartrijk
1:56:50 Will Maas
2:10:59 Aarnout Brombacher

DNF Geert Hubert
1:08:30 Sander Bohne 15,7km
1:12:23 Johan van Valenberg
1:12:29 Sjakko Sandee
1:15:10 Marc Claassen
1:23:40 Marcel Timmermans
1:27:31 Vincent Vloemans
1:27:58 Etienne Houben
1:28:03 Erik van 't Hof
1:16:00 Erik van Engelen 12,7k
1:16:00 William van den Dungen
1:19:50 Estrella Mena
1:24:00 Henri Verbeek
1:28:00 Annie Ouborg
1:28:00 Lita Leysner
1:31:48 Raymond Chin
0:37:16 Karin Spaan 6,3km
0:37:59 Marie-Louise Hessels
Alinda Boskma
Miriam Meulenberg
Robert Riedeman
Wouter Haarhuis
Erik van de Leur
Eric van Wensen
Elga van Heel
Minouche van Rumste
Claudette van Appeven
Jos Rooijakkers
Yvonne Rooijakkers
Yvon Aben
Marco van Hannen
Jacqueline Maes
Peter Maes
Wim van den Broek
1:28:28 Harold Donkers 1:10:40 Milan Babin
Loopgala Hilversum 2019, 10km, 27 sept Trail des Hautes Fagnes 2019, Xhoffraix, België, 40km (1530hm), 28 sept Berlijn Marathon 2019, 42km, 29sept
0:35:34 Rob Rutjes 5:47:26 Geert Hubert (334e van 381)
5:56:20 Dick Schenkelaars (348e)
5:09:12 Wouter Haarhuis
Trappen Marathon 2019, Landgraaf, Wilhelminaberg, 42km, 5 okt (43x 509 treden) Alfa Bear Trail 2019, 12km (297hm), 6 okt Singelloop 2019, Breda,10km , 6 okt
6:44:38 Jos Vinders 1:14:44 Nadia Davoudi
0:57:24 Joost van Boxmeer
0:45:06 Etienne Houben
0:49:21 Daan Houben
0:49:42 Erik van 't Hof
0:59:03 Miriam Meulenberg
0:59:04 Alinda Boskma
The Big Run 2019, Oss,10km, 6 okt    
0:56:31 Carl Stoepker    
Marathon van Eindhoven, 21km,13 okt 2019 Marathon van Eindhoven, 21km,13 okt 2019 Marathon van Eindhoven, 42/10/5km,13 okt 2019 Amsterdam Marathon, 42/21/8km,20 okt 2019

01:31:21 BART VAN LOON
01:33:56 SANDER BOHNE
01:38:33 JOHAN VAN VALENBERG
01:44:45 ROLAND HEUVELMANS
01:47:22 ERIC VAN WENSEN
01:47:54 DEBORAH VAN OS
01:47:55 PETER DANSEN
01:47:59 MARC CLAASSEN
01:48:34 MATTHIJS VERBERKMOES
01:48:44 MICHAEL FÜTTERER
01:49:50 HANS SMETSERS
01:50:44 MOHAMED EL HADDAD
01:51:46 ETIENNE HOUBEN
01:53:08 JEROEN VAN ROY
01:53:08 AARNOUT BROMBACHER
01:53:49 VINCENT VLOEMANS
01:56:16 WILLIE OOMEN
01:57:01 MARCEL TIMMERMANS
01:58:15 RAYMOND CHIN KWIE JOE
01:58:42 RENÉ LOUWERS
01:59:00 ERIK VAN DE LEUR
01:59:54 MARK SCHUWER
02:00:27 SANNE HAVERMANS
02:01:07 PETRA VAN KAMPEN
02:01:11 GEERT HUBERT
02:01:38 WILLEM HEIJMANS

02:02:33 ODED RAZ
02:05:05 THEO RUTJES
02:05:19 CLARK BECKER
02:06:40 ERIK VAN 'T HOF
02:07:53 CLAUDETTE VAN APPEVEN
02:11:27 SUZANNE ROGHAIR
02:11:28 INEKE MAAS
02:13:57 TWAN JONKERGOUW
02:14:09 MEHMED SARIDAYI
02:14:36 ERIK VAN ENGELEN
02:14:40 DANIËLLE VAN MOL
02:15:40 ESMEE SMOLDERS
02:16:17 HENRI VERBEEK
02:16:33 ESTRELLA MENA
02:19:01 JACQUELINE SCHULTING
02:20:02 RHELINDE RAATS
02:21:36 LAURA FÜTTERER
02:22:10 JEROEN VAN DONGEN
02:25:58 SANDRA KLOMP
02:29:39 JEANNY MOONEN
02:31:16 ROLAND EVERS
02:33:26 PAUL ZOETMULDER
02:39:15 YVONNE ABEN

DNS 21km RENÉE BUIST
DNF 21km JOHAN NEERHOF
DNF 21KM LOTTE BOGERS
DNF 21KM HANS DE JONGE

3:10:46 (42km) SJAKKO SANDEE
3:31:48 (42km) MILAN BABIN
4:26:27 (42km) MARTIN PESA
4:46:07 (42KM) ANGÈLE BOLEIJ

0:49:36 (10km) JACQUELINE MAES
0:49:39 (10km) NADIA DAVOUDI
0:49:56 (10km) BART SMETSERS
0:54:41 (10km) WOUTER HAARHUIS
0:55:30 (10km) ELLY HEUVELMANS
0:56:12 (10km) HENK BEKKER
0:57:04 (10km) VIVIAN SMETSERS
0:57:39 (10km) ROBERT RIEDEMAN
0:59:37 (10km) KARIN SPAAN
0:59:37 (10km) WILLIAM SPAAN
1:00:28 (10km) ALINDA BOSKMA
1:01:00 (10km) MARIE-LOUISE HESSELS
1:04:20 (10km) MIRIAM MEULENBERG
1:05:08 (10km) MARCO NAGTZAAM
1:06:19 (10km) KIRSTEN VAN DUREN
1:06:36 (10km) ELGA VAN HEEL
1:08:38 (10km) MINOUCHE VAN RUMSTE

0:17:42 (5km) ROB RUTJES

3:34:45 Harold Donkers 42km
0:27:53 Rob Rutjes 8km
0:38:58 Theo Rutjes
1:02:31 Tiny Rutjes
Valkenloop, Valkenswaard, 21km,3 nov 2019 New York Marathon, 42km,3 nov 2019 Zevenheuvelenloop, Nijmegen, 15km,17 nov 2019 TisVoorNiks, Geldrop, 6/10/14/21/30/2km24 nov
1:31:19 Johan van Valenberg
1:32:52 Rachid el Waffaoui
1:39:10 Hans Smetsers
1:42:38 Maarten van Kampen
1:42:39 Deborah van Os
1:48:37 Dick Schenkelaars
1:54:06 René Louwers
1:54:13 Willie Oomen
1:56:52 Jorrit Schiks
1:56:52 Sanne Havermans
1:56:53 Daniëlle van Mol
1:56:56 Renée Buist
1:57:03 Clark Becker
1:58:52 Frank van den Wildenberg
2:00:23 Angèle Boleij
2:05:57 Jeanny Moonen
2:07:50 Rhelinde Raats
2:08:53 Lotte Bogers
3:14:39 Joost van Boxmeer
3:49:30 Marc Claassen
3:50:34 Peter Dansen
4:13:23 Erik van der Leur
4:13:23 Eric van Wensen
0:57:40 Peter van der Heijden
1:14:13 Eric van Wensen
1:16:10 Mohamed el Haddad
1:16:54 Jeroen van Roy
1:17:13 René Louwers
1:17:33 Willie Oomen
1:23:39 William van den Dungen
1:24:00 Deborah van Os
1:24:02 René van Os
1:24:17 Frank van den Wildenberg
1:24:18 Jeroen Hilgers
1:24:36 Angèle Boleij
1:25:38 Jeanny Moonen
1:26:25 Sanne Havermans
1:27:10 Karin Spaan
1:27:10 Birgit Raats
1:27:10 Daniëlle van Mol
1:28:23 Robert Riedeman
1:29:29 Wouter Haarhuis (èn 40:55 op 7km)
1:29:31 William Spaan
1:29:35 Hans de Jonge
1:54:29 Yvonne Aben
2:21:51 Rachid el Waffaoui 30km
2:40:12 Matthijs Verberkmoes
2:44:13 Geert Hubert
2:45:49 Johan Neerhof
2:50:33 Aarnout Brombacher
2:50:34 Roland Heuvelmans
2:56:35 Vincent Vloemans
1:50:16 Willie Oomen 21km
1:53:31 Jeroen van Roy
2:07:39 Jeanny Moonen
1:06:54 Marc Claassen 14km
1:08:35 Siward Vloemans
1:10:00 Marcel Timmermans
1:12:10 Hans Smetsers
1:20:24 Daan Houben
1:20:54 Bart Smetsers
1:26:33 Vivian Smetsers
1:27:19 Suzanne Roghair
1:27:20 Ineke Maas
1:29:34 Alinda Boskma
1:29:35 Marie-Louise Hessels
1:31:06 Miriam Meulenberg
0:59:08 Willem Biermans 10km
1:02:26 Erik van Engelen
1:03:17 Peter Dansen
1:03:17 Kirsten van Duren
1:03:36 Claudette van Appeven
1:04:38 Jos Rooijakkers
1:04:39 Annie Ouborg
Mispelhoefloop, Acht van Acht, 8km, 1 dec 2019 KLM Urban Trail, Eindhoven, 12,6km, 8 dec 2019
0:29:54 Joost van Boxmeer
0:34:33 Peter Dansen
0:38:58 Nadia Davoudi
0:45:00 Henk Bekker
0:47:00 Kirsten van Duren
0:47:01 Marco Nagtzaam
0:51:50 Yvonne Aben
Anton Hoogstraate
Jeroen van Roy
Esmee Smolders
Eveline van der Zanden
Mescherbergloop, Eijsden, 15,5/10km, 416/227hm,15 dec 2019 Auwjaorscross, Oirschot, 2,3/4,6/7,0/9,3km, 29 dec 2019    

1:21:16 Matthijs Verberkmoes
1:22:01 Peter Dansen
1:25:37 Marc Claassen
1:26:55 Marcel Timmermans
1:37:00 Etienne Houben
1:37:25 Erik van 't Hof
1:45:23 Alinda Boskma
1:45:23 Ineke Maas
1:49:24 Marie-Louise Hessels
1:51:04 Miriam Meulenberg
Yvonne Aben ?????
1:11:25 Marco Nagtzaam 10km
1:11:26 Monique Timmermans
1:11:26 Kirsten van Duren

15:26 Eva Dansen
40:39 Harold Donkers
42:16 Matthijs Verberkmoes
43:41 Marc Claassen
43:43 Rob Rutjes
44:03 Geert Hubert
44:10 Marcel Timmermans
45:56 Kirsten van Duren
48:13 Peter Dansen
58:02 Marco Nagtzaam
58:04 Erik van 't Hof

   

 

UITSLAGEN 2020

Genneperparken Nieuwjaarsloop, Eindhoven, 5 jan 2020 Leenderbos Trail, 12km, 5 jan 2020    
Harold Donkers 10km in 40:45
Eric van Wensen
Vivian Smetsers
Bart Smetsers
Denise van Woensel
Yvonne Aben
Aarnout Brombacher
Erik van de Leur
Deborah van Os
Hans de Jonge
Erik van Engelen
Annie Ouborg
Freke Neerhof
Elly Heuvelmans
Annet Blommaert
 

Marathon van Egmond, 12 jan 2020 Nieuwjaarsduik-loop Blixemsnel, 10,5km,12 jan 2020 Zwijnen Trail Blixemsnel, 19 jan 2020, 15,3km Polar Bear Trail, Teuven,19 jan 2020, 14km

1:32:44 Sjakko Sandee
1:37:14 Bart van Loon
1:42:14 Harold Donkers
1:47:14 Marc Claassen
1:47:41 Peter Dansen
1:48:53 Geert Hubert
2:06:08 Angèle Boleij
2:08:43 Ineke Maas
2:08:44 Alinda Boskma
1:14:35 Yvon Aben 10,5km

Edwin Heeger
Eric van Wensen
Wim van den Broek
Etienne Houben
Jeroen Hilgers
Milan Babin
Vincent Vloemans
Henri Verbeek (duik; niet loop)
Erik van de Leur
Dick Schenkelaars
Mohamed el Haddad
René van Os
2:06:00 Elly Heuvelmans
2:06:00 Jacqueline Maas
2:06:00 Saskia Meijer
2:06:00 Marie-Louise Hessels
2:06:00 Jos Vinders
2:06:00 Vincent Vloemans
2:06:00 Dick Schenkelaars
2:06:00 Robert Riedeman
2:06:00 Estrella Mena
2:06:00 Jeanny Moonen
2:06:00 René van Os
2:06:00 Matthijs Verberkmoes
2:06:00 Marco van Hannen
2:06:00 Eric van Wensen
2:06:00 Mohamed el Haddad
2:06:00 Twan Jonkergouw
2:06:00 Erik van 't Hof
2:06:00 Siward Vloemans
2:06:00 Angèle Boleij
2:06:00 Jeroen van Roy
2:06:00 Etienne Houben
1:43:14 Nadia Davoudi
Marathon de Marakech, 21km, 26 jan 2020 Sjravele (Limburgs Half Zware), Heerlen, 52km 1350hm,15 feb, 2020 Achtkastelenloop, Vorden, 30km, 1 maart 2020
1:58:14 Eric van Wensen
1:58:15 Mohamed el Hadad
2:05:48 René van Os
6:46:20 Geert Hubert
6:46:22 Milan Babin
6:46:22 Jos Vinders
6:56:26 Dick Schankelaars
2:38:44 Johan Neerhof 30km
2:39:21 Aarnout Brombacher 30km
1:06:35 Freke Neerhof 10km
Gulbergentrail, 10,3km 150hm, 8 mrt 2020      

Marleen van Aartrijk
Ineke Maas
Jacqueline Schulting
Suzanne Roghair

     

 

 

Top

 

Recentst aangepast: 10-Mar-2020